افزونه وردپرس کشیدن نمودار و چارت در نوشته و برگه وردپرس

گاهی اوقات نیاز می شود برای ارائه آمار از موضوعی در مطالبمان نمودار یا چارت بکشیم اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید می توانید براحتی با استفاده از افزونه وردپرس کشیدن نمودار و چارت در نوشته و برگه وردپرس نیازتان را رفع نمایید این پلاگینها دارای امکانات کاربردی و بسیار جالبی می باشند و می توانند انواع نمودا و چارتهای مورد نیازتان را ایجاد نمایند در این مطلب از روناک وب قصد معرفی چند افزونه وردپرس جهت طراحی و ترسیم انواع نمودار و چارت سازمانی به صورت حرفه ای را داریم پس تا پایان همراه ما باشید.

افزونه وردپرس کشیدن نمودار و چارت در نوشته و برگه وردپرس

افزونه وردپرس کشیدن نمودار و چارت در مطالب

یکی از افزونه های کاربردی جهت ترسیم نمودار و گراف های حرفه ای پلاگین Visualizer: Charts and Graphs می باشد این افزونه با استفاده از api بخش Google Visualization نمودار و چارتهای حرفه ای را ترسیم می کند که می توانید براحتی انها را در مطالب و برگه های سایت تان استفاده کنید، از قابلیتهای افزونه می توان به امکان ترسیم انواع نمودار خطی ، میله ای ، منطقه ای، ستونی ، دایره ای، جغرافیایی ، نمودار سنجی ، شمعی و پراکنده اشاره کرد. نمودارهای ترسیم شده با استفاده از تگ HTML5/SVG و جی کوئری کشیده می شوند اینکار باعث می شود تا با موبایل و تبلت در سیستم عاملهای اندروید و ios سازگاری داشته باشند.
نحوه کار با افزونه بسیار ساده می باشد پس از نصب و فعال سازی آن با مراجعه به بخش Visualizer Library از قسمت رسانه پیشخوان وردپرس می توانید انواع نمودارها را مشاهده کنید و با انتخاب نوع نمودار یا گراف مورد نظر داده هایتان را در محیطی شبیه به برنامه اکسل ویندوز وارد کنید سپس خروجی افزونه که همان چارت مورد نظر می باشد را دریافت و در نوشته یا برگه استفاده کنید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

افزونه ترسیم نمودار در وردپرس WordPress Charts

این افزونه نیز شبیه به Visualizer عمل می کند و تقریبا امکانات لازم برای رفع نیاز کاربرانی که نمی خواهند خود را درگیر تنظیمات زیاد کنند را دارا می باشد در نتیجه نتیجه کار نیز به مراتب ساده تر خواهد بود به عنوان مثال WordPress Charts از ۶ نوع نمودار پشتیبانی می کند در حالیکه Visualizer از ۹ نوع مختلف گراف پشتیبانی می کند و بروزتر نیز می باشد. صفحه افزونه WordPress Charts در وردپرس

پیشنهاد ما استفاده از افزونه وردپرس کشیدن نمودار و چارت Visualizer می باشد زیرا دارای قابلیتهای بیشتری می باشد.

1,560 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!