افزونه ذخیره مشخصات کاربر وارد شده به پیشخوان وردپرس

اگر قابلیت ثبت نام در وردپرس را برای سایت تان فعال کرده اید و قصد دارید زمان ورود و خروج کاربران به پیشخوان وردپرس را بدانید می توانید با استفاده از افزونه ذخیره مشخصات کاربر وارد شده به پیشخوان وردپرس استفاده کنید تا اطلاعاتی دقیق از زمان ورود و خروج کاربران ، سطح دسترسی کاربر ، آدرس ای پی ip و … را بدست آورید این قابلیت بیشتر برای سایتهایی که دارای نویسنده یا چندین مدیر هستند کاربرد دارد. افزونه وردپرس User Login Log می تواند یکی از بهترین گزینه های موجود باشد جهت معرفی امکانات و دانلود افزونه با روناک وب همراه باشید.

افزونه ذخیره مشخصات کاربر وارد شده به پیشخوان وردپرس

افزونه ذخیره مشخصات کاربر وارد شده به بخش مدیریت وردپرس

این افزونه الاوه بر نام و سطح دسترسی کاربر امکان نمایش کشور و شهر کاربر به همراه نوع مرورگر مورد استفاده ، آواتار کاربر ، فعالیتهای انجام داده ، آدرس پست الکترونیکی یا ایمیل ، نمایش تعداد ورود و خروج ها در هر صفحه و … را نیز دارا می باشد پس از نصب و فعال سازی افزنه گزینه ای با نام تاریخچه ورود کاربران یا Login Log در بخش کاربران و زیر شناسنامه شما افزوده می شود همچنین می توان با مراجعه به بخش تنظیمات افزونه گزینه هایی که قصد نمایش آنها در بخش تاریخچه ورود کاربران را دارید انتخاب کنید. از دیگر امکانات افزونه قابلیت گرفتن پشتیبان از لیست ورود و خروج ها به وردپرس و ذخیره آن با فرمت csv می باشد. می توانید هر چند وقت یکبار لیست را پاک کنید تا پایگاه داده ای بهینه تر داشته باشد. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

1,099 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!