نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس + ارسال فرم تماس به ایمیل

هر سایتی برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان و یا مشتریانش الاوه بر سایر امکانات نیازمند داشتن فرم تماس می باشد اکثر افزونه های فرم تماس وردپرس اطلاعات کاربر را به ایمیل مدیر یا پست الکترونیکی که در تنظیمات افزونه داده شده ارسال می کنند اگر می خواهید الاوه بر ارسال فرم تماس به ایمیل اطلاعات کاربر در پیشخوان وردپرس نیز نمایش داده شود می توانید از افزونه نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس Contact Form to Email استفاده کنید در این مطلب به معرفی امکانات این افزونه تماس وردپرس می پردازیم پس تا پایان همراه روناک وب باشید.

نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس ارسال فرم تماس به ایمیل

افزونه وردپرس نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس

ویژگی جالب و بسیار کاربردی این افزونه امکان ذخیره کردن اطلاعات تماس کاربر در پایگاه داده یا دیتابیس وردپرس و نمایش لیست تمامی درخواستهای تماس کاربران در داشبورد پیشخوان وردپرس می باشد، برخی از امکانات افزونه عبارتند از :
۱- ارسال هشدار و پیام تحویل : می توان یک یا چند ایمیل را به افزونه معرفی کرد تا در صورت دریافت فرم تماس جدید کاربران مورد نظر را از دریافت پیام جدید باخبر کند همچنین امکان ارسال ایمیل تحویل شدن برای کاربر وجود دارد.
۲- ذخیره کردن اطلاعات تماس در پایگاه داده وردپرس : از قابلیتهای ویژه افزونه که آن را از سایر پلاگینهای فرم تماس وردپرس متمایز کرده امکان ذخیره کردن اطلاعات ارسالی کاربر در دیتابیس وردپرس و نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس می باشد.
۳- امکان پرینت و چاپ کردن لیست فرم های دریافتی
۴- گرفتن پشتیبان از اطلاعات ارسالی فرم تماس کاربران: می توان از تمام ایمیلهای دریافت شده با قابلیت تعیین اطلاعات مورد نظر (پشتیبان از فقط ایمیل ، نام، پیام ها و …) در فرمت های CSV و Excel پشتیبان تهیه کرد به طوریکه فایل بکاپ قابلیت استفاده در نرم افزارهای دیگر را نیز داشته باشد.
۵- سیستم مبارزه با هرزنامه و اسپم قوی : خود افزونه دارای قابلیت پیام امنیتی و کد کپچا می باشد تا رباتها امکان ارسال اسپم را نداشته باشند.
۶- فرم ساز پیشرفته : می توان فیلدهای مورد نیاز برای فرم تماس را با امکان کشیدن و رها کردن Drag and drop در کنار یکدیگر قرار داد و فرم مورد نظر را ایجاد کرد.
۷- نمایش اطلاعات تماس در پیشخوان وردپرس با قابلیت جستجو در فیلدها
۸- دارا بودن کد میانبر با قابلیت قرار دادن فرم در نوشته و برگه ها با استفاده از آیکونی که در ویرایشگر دیداری اضافه می شود.

موارد بالا تنها بخشی از قابلیتهای افزونه قدرتمند فرم تماس Contact Form to Email می باشند. پس از نصب و فعال سازی با مراجعه به بخش تنظیمات افزونه شخصی سازی های مورد نظرتان را انجام دهید.

1,560 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!