ریدایرکت کاربر موبایل در وردپرس – انتقال به نسخه موبایل سایت

با گسترش استفاده کاربران از تبلت و موبایل های هوشمند نیاز به طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا Responsive احساس می شود تا کاربران موبایل بتوانند سایت را به درستی مشاهده کنند و در نهایت باعث بالا رفتن رضایت بازدیدکنندگان و مشتریان در سایتهای فروشگاهی و خدماتی خواهد شد برای طراحی سایت واکنش گرا روش های زیادی وجود دارد می توان توسط css و java کاری کرد تا سایت بدون نیاز به تغییر قالب در نمایشگرهای مختلف تغییر حالت بدهد و به درستی نمایش داده شود و یا برای سایت نسخه موبایل طراحی کرد که در این حالت دو نسخه از سایت طراحی می شود یکی برای کاربران دسکتاپ و دیگری موبایل و تبلت اگر از روش دوم در سایت وردپرسی تان استفاده کرده اید می توانید با نصب و فعال سازی افزونه ریدایرکت کاربر موبایل در وردپرس فرایند انتقال به نسخه موبایل سایت را براحتی فراهم کرد همچنین از این افزونه می توانید برای نمایش پیام تبلیغاتی و یا دعوت به عضویت در صفحه شبکه اجتماعی استفاده کرد تا انتها همراه روناک وب باشید.

ریدایرکت کاربر موبایل در وردپرس - انتقال به نسخه موبایل سایت

افزونه ریدایرکت کاربر موبایل در وردپرس

برای ایجاد قابلیت شناسایی کاربر موبایل در وردپرس می توانید از افزونه Equivalent Mobile Redirect استفاده کنید پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به برگه تنظیمات آن می توانید آدرس صفحه ای که قصد هدایت کاربران را دارید وارد کنید این آدرس می تواند آدرس سایت دیگر ، آدرس اینترنتی برگه ای خاص ، صفحه شبکه اجتماعی و یا هر نشانی دیگری باشد. اگر سایت تان دارای نسخه موبایل جداگانه است می توانید آدرس انرا وارد کنید. افزونه برای لینک موتورهای جستجو قابلیت ریدایرکت ۳۰۲ را ایجاد می کند تا اگر کاربران با استفاده از جستجو در موتورهای جستجوگر مانند گوگل به سایت تان هدایت شدند بتوانند لینک صحیح مطلب را مشاهده کنند و در نتیجه خطا ۴۰۴ ایجاد نخواهد شد. جهت دانلود افزونه ریدایرکت کاربر موبایل در وردپرس به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه کنید.

2,218 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!