ریدایرکت کاربر پس از ارسال موفقیت آمیز فرم تماس ۷ وردپرس

افزونه فرم تماس ۷ وردپرس محبوب ترین و دارای بیشترین نصب در بین افزونه های فرم تماس وردپرس است از قابلیتهای این افزونه امکان طراحی افزونه برای گسترش قابلیتهای آن است یکی از این پلاگینهای توسعه داده شده افزونه ریدایرکت کاربر پس از ارسال موفقیت آمیز فرم تماس ۷ وردپرس است یعنی بازدیدکننده ای که قصد ارتباط با ما را دارد پس از پر کردن فیلدهای تعیین شده توسط ما و نوشتن پیام مورد نظرش و ارسال فرم به صفحه ای دیگر از سایت هدایت می شود که می توانیم در این صفحه توضیحات، قوانین و یا آدرس دانلود فایلی را وارد کنیم و در واقع از فرم تماس برای رسیدن به صفحه هدف استفاده کنیم تا بتوانیم مشخصات کاربر را دریافت کنیم جهت معرفی افزونه هدایت و انتقال کاربر به برگه ای خاص تا پایان همراه روناک وب باشید.

ریدایرکت کاربر پس از ارسال موفقیت آمیز فرم تماس 7 وردپرس

افزونه وردپرس ریدایرکت کاربر پس از ارسال موفقیت آمیز فرم تماس ۷

با استفاده از افزونه توسعه داده شده Contact Form 7 – Success Page Redirects می توانید قابلیت هدایت کاربر به صفحه مورد نظر بعد از ارسال فرم تماس را ایجاد کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به بخش ویرایش و یا افزودن فرم تماس می توانید تب جدید Redirect settings را مشاهده کنید در این تب امکان انتخاب صفحه برای هدایت کاربر پس از ارسال درست فرم وجود دارد اگر برگه ای را انتخاب نکنید کاربر پیام ارسال موفقیت آمیز را مشاهده می کند، با استفاده از این قابلیت می توان از افزونه فرم تماس ۷ وردپرس برای ساخت صفحه فرود جهت دریافت اطلاعات مهم کاربر مانند: شماره تماس ، آدرس پست الکترونیکی و … استفاده کرد و در نهایت در صفحه هدف اطلاعات مورد نظرمان را به کاربر نمایش دهیم.

1,321 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!