افزونه هویز دامنه وردپرس مشاهده اطلاعات مالک دامنه

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که منظور از whois هویز دامنه چیست؟ در جواب باید گفت وقتی با استفاده از ابزار بررسی هویز دامنه ای را چک می کنیم مجموعه اطلاعاتی از مالک دامنه که شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس شرکت و منزل، شماره تماس مالک دامنه ، شرکت ثبت کننده دامنه ، آدرس نام سرور dns مورد استفاده و تنظیم شده بر روی دامنه ، تاریخ ثبت و تمدید دامنه ، تاریخ انقضاء دامنه و … در اختیازمان قرار می گیرد و می توانیم از انها برای تماس با مالک دامنه استفاه کنیم معمولا ابزار هویز دامنه در اختیار شرکتهای خرید و فروش دامنه و برخی شرکتها و سایتهای خرید و فروش هاست می باشد اگر توسط وردپرس سایت هاستینگ راه اندازی کرده اید می توانید با استفاده از افزونه هویز دامنه وردپرس مشاهده اطلاعات مالک دامنه را برای کاربران تان فراهم کنید.

افزونه هویز دامنه وردپرس مشاهده اطلاعات مالک دامنه

بررسی مشخصات مالک دامنه با افزونه هویز دامنه وردپرس

با استفاده از افزونه وردپرس wp whois domain می توانید اطلاعات مالک دامنه یا همان هویز دامنه را در سایت وردپرسی تان نمایش دهید، افزونه تقریبا هیچ تنظیمات خاصی ندارد تنها چند گزینه برای تعیین رنگبندی کادرهای نمایش اطلاعات و فیلد جستجو هویز می باشد پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید با استفاده از کد میانبر [whois-domain] فرم نمایش هویز دامنه را در برگه ، نوشته و یا در محل مورد نظر از قالب وردپرس تان قرار دهید.پیش از این افزونه جستجو دامنه وردپرس را معرفی کردیم که می توانید از آن نیز در طراحی قالب وردپرس هاستینگ مورد نظرتان استفاده کنید.

1,402 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. حسین می گه:
    09:41 مورخه 25 دسامبر 16

    با تشکر از مطلب خوبتون

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!