افزونه شات باکس یا پیام سریع وردپرس Wp shoutbox

شاید در برخی فروشگاه ها یا سایتهای تریحی بخشی را دیده باشید که کاربران می توانند با یکدیگر چت گروهی انجام دهند این بخش می تواند شامل متن و تصویر نیز باشد به این قابلیت shoutbox شات باکس یا پیام سریع می گویند دلیل نامگذاری به این نام به خاطر این است که پیامهای تمام کاربران در بخشی جعبه مانند نمایش داده می شود از مزایای استفاده از سیستم پیام سریع در سایت می توان به قابلیت پشتیبانی و بحث و تبادل نظر بین کاربران و یا مسئول پشتیبانی سایت به صورت آنی اشاره کرد، می توان با استفاده از افزونه شات باکس یا پیام سریع وردپرس Wp shoutbox در سایتهای وردپرسی نیز این قابلیت مفید را ایجاد کرد در این مطلب از روناک وب قصد معرفی چند افزونه پیام سریع ، چت گروهی یا شات باکس را داریم پس تا پایان همراه ما باشید.

افزونه شات باکس یا پیام سریع وردپرس Wp shoutbox

معرفی چند افزونه شات باکس یا پیام سریع وردپرس و چت گروهی

افزونه وردپرس Schreikasten : این افزونه یکی از بهترین پلاگینهای پیام سریع وردپرس می باشد از امکانات آن می توان به : ارسال پیام به صورت ایجکسی، قابلیت مدیریت پیامهای ارسالی و بررسی آنها توسط افزونه اکسیمت akismet برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ، امکان نمایش آواتار پیام دهنده ، نمایش تاریخ و ساعت ارسال پیام، امکان صفحه بندی پیام ها، تنظیم محل نمایش فرم ارسال پیام در بالا و یا پایین پیام ها و بلوک نمایش شات باکس، امکان ارسال برای بررسی توسط مدیر و سپس نمایش در چت گروهی و … نام برد، ابزارک افزونه را می توان از طریق بخش ابزارکهای وردپرس در محل تعیین شده در هنگام طراحی قالب وردپرس قرار داد.

افزونه Simple Ajax Shoutbox : از قابلیتهای این افزونه می توان به : امکان تعیین تعداد پیام های مورد نمایش در صفحه اصلی شایت باکس، تعیین زمان بارگذاری مجدد ایجکس صفحه برای نمایش پیامهای ارسالی، امکان اعمال محدودیت استفاده از شات باکس تنها برای کاربران عضو و وارد شده به وردپرس، امکان ایجاد قابلیت کلیک بر روی لینکهای ارسالی کاربران در شات باکس، نمایش لینک کاربران در صفحه خوراک rss شات باکس به دنبال کنندگان فید و … اشاره کرد. این افزونه شات باکس یا پیام سریع وردپرس نیز از ابزارک قابل فعال سازی است.

افزونه چت گروهی Steveas WP Shoutbox : این پلاگین نیز مانند دو افزونه بالا عمل می کند با این تفاوت که ظاهر و امکانات مدیریتی آن بیشتر برای راه اندازی سیستم پشتیبانی آنلاین کاربران در وردپرس مناسب است. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

1,404 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!