افزونه جستجو ایجکسی وردپرس و ووکامرس Ajax Search

قابلیت جستجو در سایت یکی از ضروری ترین بخشها می باشد تا کاربران بتوانند بدون دردسر مطلب مورد نظرشان را پیدا کنند و دچار سردرگمی نشوند در وردپرس نیز الاوه بر بخش جستجو پیشفرض با ارائه افزونه هایی سعی بر پیشرفته تر شدن بخش جستجو شده است به ظور مثال با بکارگیری افزونه جستجو ایجکسی وردپرس و ووکامرس Ajax Search می توان نتایج جستجو را به صورت آنی و بلافاصله بعد از تایپ متن در کادر جستجو بدون نیاز به کلیک بر روی لینک جستجو نمایش داد در این مطلب از روناک وب چند افزونه جستجو ایجکسی وردپرس که هر کدام دارای قابلیتهای خاصی می باشند معرفی می شود پس تا پایان همراه ما باشید.

افزونه جستجو ایجکسی وردپرس و ووکامرس Ajax Search

نمایش نتایج جستجو بدون بارگذاری صفحه با افزونه جستجو ایجکسی وردپرس و ووکامرس

افزونه جستجو EZ Ajax Search وردپرس : این افزونه قابلیت استفاده برای وردپرس و پست های سفارشی (post types) مانند ووکامرس و edd را دارد، نحوه نمایش نتایج به صورت آن می باشد و می توانید تنظیماتی مانند: نمایش تصویر شاخص مطلب و تعیین موقعیت آن ، تعیین نمایش عنوان و خلاصه نوشته ، نمایش قیمت محصول در ووکامرس ، تعیین تعداد نتایج نمایش داده شده به صورت ایجکسی ، امکان تعیین کلمات جستجو – در حال جستجو و پیام هشدار در مواقعی که نتیجه ای یافت نمی شود و … را انجام دهید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

جستجو آژاکسی شبیه فیس بوک با Ajaxy Live Search : با استفاده از این افزونه می توانید قابلیت جستجو وردپرس شبیه جستجو فیس بوک را در سایت تان ایجاد کنید این افزونه نیز قابلیت جستجو در برچسب ها، دسته بندی های سایت، جستو در محصولات افزونهه های فروشگاهی وردپرس مانند ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلود، امکان نمایش تصویر شاخص در نتایج، دارا دو پوسته متفاوت و زیبا، تفکیک نتایج جستجو بر اساس نوشته یا برگه و یا محصولات فروشگاه و … را دارد و می توانید از آن در طراحی قالب وردپرس مورد نظرتان استفاده کنید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

جستجو ایجکسی در کاربران انجمن ساز وردپرس بادی پرس BuddyPress

اگر توسط بادی پرس در وردپرس تان انجمن ایجاد کرده اید با استفاده از افزونه BuddyPress Global Search می توانید قابلیت جستجو ایجکسی در بین اعضای انجمن داشته باشید این افزونه قابلیت جستجو در بین کاربران و گروه های بادی پرس، جستجو در مطالب نوشته شده در انجمن و یا سایت اصلی را دارا می باشد.

در این مطلب چند افزونه جستجو ایجکسی وردپرس و ووکامرس و انجمن ساز وردپرس که بادی پرس نام دارد معرفی شد که می توانید بسته به نیازتان از آنها استفاده نمایید.

1,498 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!